NASADKA NOKTOWIZYJNA NOXAR LUNAR 1.0

NASADKA NOKTOWIZYJNA NOXAR LUNAR 1.0

Ostatnie sztuki w magazynie
2 990,00 zł
Brutto

NASADKA NOKTOWIZYJNA NOXAR LUNAR 1.0

Ilość:

 

Dwa iluminatory 940nm & 850nm 

Równoległe zastosowanie dwóch iluminatorów umożliwia wykorzystanie Lunar'a w każdej możliwej sytuacji. Iluminator 940nm będzie idealny w typowo leśnym łowisku czy na nęcisku, natomiast 850nm sprawdzi się świetnie na otwartych przestrzeniach takich jak pola czy łąki i pozwoli nam na skuteczne oświetlenie celu nawet na bardzo dalekich dystansach.

Przybliżenie (zoom) startowy 1.0x

Dzięki możliwości ustawienia przybliżenia startowego o wartości 1x, Noxar Lunar 1.0 może współpracować nie tylko z lunetami nastawnymi, lecz także z  celownikami o stałym powiększeniu. Po wejściu w menu i ustawieniu tej opcji, obraz w nasadce będzie idealnie odwzorowywał realne powiększenie w lunecie. Mniejszy zoom startowy to lepsza jakość obrazu oraz pełna kontrola nad powiększeniem.

Intuicyjne menu 

Dzięki ustawieniu przycisków oraz przypisanym im rolom, już po krótkim czasie jesteśmy w stanie intuicyjnie obsługiwać urządzenie.

 

 

Obsługa iluminatorów jednym przyciskiem

Przełączanie między iluminatorem 850nm oraz 940nm odbywa się jednym przyciskiem. Dzięki temu mamy pewność że w kilka sekund dostosujemy moc doświetlenia do warunków w jakich akurat się znaleźliśmy. 

Regulacja skupienia wiązki iluminatorów 

Skupienie wiązki danego iluminatora reguluje się poprzez wysuwanie go do przodu lub do tyłu. Przy maksymalnym wysunięciu wiązka będzie najbardziej skupiona. Można także zmienić kąt doświetlenia odpowiednio dla każdego iluminatora.

 

 

Nagrywaj filmy i ciesz się wspomnieniami z polowań

Dzięki wbudowanemu gniazdu na karty microSD, możesz w dowolnym momencie zapisać film z własnymi przeżyciami z łowiska. Pozwala to także dowiedzieć się gdzie dokładnie ulokowaliśmy kulę. Lunar 1.0 nagrywa filmy wraz z dźwiękiem co pozwoli zapisać wspomnienia jak żywe.

Redukcja szumów - obraz czysty jak nigdy

Jest to kolejny krok przed konkurencją. Po wejściu w menu urządzenia, mamy możliwość ustawienia poziomu mocy odszumiania obrazu przy starcie urządzenia. Każdy kto spędził niejedną noc w łowisku doceni tą wielce przydatną funkcję. Pozwala na dosłowne "wyczyszczenie" obrazu i pozwoli nam najdokładniej ocenić każdego zwierza oraz co równie ważne teren za nim. Wpływa to nie tylko na precyzję strzału oraz prawidłowe rozpoznanie zwierzyny lecz także na bezpieczeństwo.

 

Kompensacja ekspozycji EV

Umożliwia nam to kontrolę nad ilością światła wpuszczanego na matrycę, co pozwala uzyskać jeszcze wyraźniejszy obraz

Wifi 

Połącz się z urządzeniem dzięki aplikacji Roadcam (Appstore/Sklep Play) i ciesz się pełną kontrolą i kompatybilnością z Twoim telefonem.


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

                               Noxar Lunar                             

Adapter Montażowy

 Instrukcja + karta gwarancyjna

  Wkładki redukcyjne - 3 szt. 

              Kabel USB              

                                                                                                                         Gumowe oringi - 4 szt.     

 
 

 

DANE TECHNICZNE

Średnica obiektywu [mm] 14,5
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px] 1024×768
Rozdzielczość wideo [px] 1920x1080
Zasięg obserwacji [m] 400
Zoom optyczny [×] 1
Zoom cyfrowy [×] 3,5
Iluminator podczerwieni [W] 5
Klasa szczelności IP  IPX7
Długość całkowita [mm] 105
Masa [g] 420
16618
Nowy
No reviews
Produkt dodany do ulubionych.