LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I
LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I
LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I
LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I
LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I
LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I

LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I

Ostatnie sztuki w magazynie
14 000,00 zł
Brutto

LUNETA SWAROVSKI Z8i 1,7-13,3X42 R SR 4A-300-I

Ilość:

 

Niezwykle duże pole widzenia, jeszcze więcej szczegółów. Z 8-krotnym zoomem masz pewność, że podczas polowania jesteś świetnie przygotowany na każdą sytuację. Luneta Z8i jest owocem długoletniej pracy. Tylko dzięki niemu udało się stworzyć 8-krotny zoom w smukłym korpusie lunety, który zarówno pod względem budowy, jak i ciężaru doskonale pasuje do każdego modelu broni myśliwskiej. SR - na szynę

Z8i 1,7-13,3x42 P

RÓŻNE OBLICZA POLOWANIA

Luneta celownicza o uniwersalnych zastosowaniach, która sprawdza się niezawodnie podczas polowań pędzonych i z podchodu. Do wyjątkowych zalet można zaliczyć zdumiewającą uniwersalność. Bardzo duże pole widzenia zapewnia orientację niezbędną podczas polowań pędzonych. Jednocześnie luneta Z8i 1,7-13,3x42 P jest tak mocna i lekka, że można z powodzeniem używać jej podczas polowania w górach.

NAJWYŻSZA SPRAWNOŚĆ OPTYCZNA. IDEALNA KONSTRUKCJA.

8-KROTNY ZOOM, KTÓRY NIE MA SOBIE RÓWNYCH.

Dzięki lunecie celowniczej Z8i z 8-krotnym zoomem i rewelacyjnym układem optycznym określenie „sprawność optyczna” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Luneta imponuje optymalną widocznością szczegółów wynikającą z dużego powiększenia, bezkompromisowej ostrości obrazu w całym polu widzenia oraz nadzwyczajnej wygody obserwacji, która ułatwia szybkie uchwycenie celu.

IDEALNA KONSTRUKCJA.

Smukły korpus lunety o średnicy 30 mm idealnie pasuje do dowolnego modelu broni myśliwskiej. Doskonały, ergonomiczny moduł podświetlenia oraz wyraźnie widoczne funkcje gwarantują szybką i niezawodną obsługę.

NIEOGRANICZONA UNIWERSALNOŚĆ.

Wszechstronne w zastosowaniu i łatwe w montażu pokrętło balistyczne, siatka celownicza, którą można włączać i wyłączać, oraz potężny, 8-krotny zoom zapewniają rodzinie lunet Z8i imponującą uniwersalność. Luneta celownicza, która podczas polowania sprawdza się w każdej sytuacji.

JESZCZE BLIŻEJ CELU

Imponujący 8-krotny zoom w lunecie Z8i oznacza znacznie więcej niż tylko uniwersalność. Jest owocem naszej wiedzy i doświadczenia nabytego podczas polowań. Przykładem wyjątkowej siły innowacyjności, z której korzystamy, by stale dostarczać myśliwym wiele radości. Odzwierciedleniem naszego wytrwałego dążenia do doskonałości.

Już dawno zająłeś wyznaczone miejsce i teraz wytężasz wzrok. Ciszę poranka zakłóca donośne łamanie gałęzi. Znienacka pojawia się wataha dzików, która kieruje się wprost na Ciebie. Na chwilę wstrzymujesz oddech. Całą uwagę skupiasz na namierzeniu celu. Trafiasz. Nawet gdy zapada względny spokój, w Twojej głowie wciąż trwa gonitwa myśli. A to jeszcze nie koniec. Niespodziewanie w polu widzenia pojawia się niewielka sarna. Co za okazja. Sytuacje takie jak te są wprost stworzone do tego, by wypróbować stworzoną przez SWAROVSKI OPTIK lunetę celowniczą Z8i, która charakteryzuje się szerokim polem widzenia, a równocześnie odtwarza nawet najdrobniejsze szczegóły z wyjątkową ostrością.

Ta zaawansowana luneta celownicza jest dowodem na to, że najlepsze innowacyjne produkty biorą swój początek tam, gdzie będą w przyszłości używane – czyli w terenie.

Wielu pracowników SWAROVSKI OPTIK to zapaleni myśliwi. Każdy, kto używa Z8i, natychmiast to zauważy. Weźmy na przykład prawdziwy, 8-krotny zoom. Udało się go zmieścić w niewiarygodnie smukłym korpusie o średnicy zaledwie 30mm, dzięki czemu lunetę można bez trudu zamontować w dowolnym modelu broni. Model Z8i, którego ukoronowaniem jest zaawansowany układ optyczny umożliwiający jeszcze szybsze uchwycenie celu, to luneta celownicza o bezprecedensowej sprawności, niespotykanej dotychczas w kręgach łowieckich.

ÓSEMKA POMOŻE CI SIĘ WSPIĄĆ NA WYŻSZY POZIOM

Jak uzyskać prawdziwy, 8-krotny zoom w smukłej lunecie celowniczej z układem optycznym, który spełnia surowe normy jakościowe SWAROVSKI OPTIK?

Wymaga to wytrwałości, doświadczenia i wizji.

PRAWDZIWY 8-KROTNY ZOOM. Niezwykle duże pole widzenia, jeszcze więcej szczegółów. Z 8-krotnym zoomem masz pewność, że podczas polowania jesteś świetnie przygotowany na każdą sytuację. Ten mistrzowski przyrząd optyczny jest owocem długoletniej pracy. Tylko dzięki niemu udało się stworzyć 8-krotny zoom w smukłym korpusie lunety, który zarówno pod względem budowy, jak i ciężaru doskonale pasuje do każdego modelu broni myśliwskiej.

OSTROŚĆ OBRAZU BEZ OGRANICZEŃ. Tworząc układ optyczny lunety celowniczej Z8i, firma SWAROVSKI OPTIK po raz kolejny wyznaczyła nowe standardy. Możliwość szybkiego uchwycenia celu, zwłaszcza gdy zachodzi nagła konieczność przyjęcia pozycji do strzału, nadaje wygodzie obserwacji zupełnie nowy wymiar. Jednocześnie Z8i gwarantuje rewelacyjną ostrość obrazu zarówno przy małych, jak i przy dużych powiększeniach.

8-krotny zoom zapewnia szerokie pole widzenia oraz niezwykle wierne odwzorowanie szczegółów.

WZORNICTWO IDZIE W PARZE Z NAJWYŻSZĄ SPRAWNOŚCIĄ OPTYCZNĄ

Z8i jest najlepszym dowodem na to, że nawet potężna luneta celownicza może wyznaczać nowe standardy pod względem wzornictwa i ergonomicznej budowy. Elegancki korpus lunety o średnicy 30mm oraz moduł podświetlenia zapewniają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także szybszą obsługę.

Wspinaczka na szczyt za każdym razem wiąże się z pokonywaniem coraz to nowych trudności. Ścieżka przecina porośnięte lasem zbocza i pnie się pomiędzy skałami. Tu na górze liczy się każdy krok, a wątłe promienie słońca dają niewiele ciepła. Jednak niezapomniane przeżycia podczas polowania wynagradzają ten trud.

W SWAROVSKI OPTIK jesteśmy głęboko przekonani, że dobre wzornictwo nie może być celem samym w sobie, lecz powinno stanowić prawdziwą wartość dodaną.

O tym jak ważny jest dla nas ten wymóg, świadczy dobitnie doskonała, ergonomiczna budowa lunety celowniczej Z8i. Smukły moduł podświetlenia pozwala lepiej zorientować się w sytuacji, a dostępne od góry, duże przyciski do regulacji ustawień umożliwiają szybką i wygodną obsługę.

Opracowując innowacyjną konstrukcję, w tym smukły korpus o średnicy 30mm, który pasuje do każdego modelu broni myśliwskiej, firma SWAROVSKI OPTIK dowiodła, że tak nowatorska luneta celownicza może być naprawdę piękna.

MARIAŻ FORMY I FUNKCJONALNOŚCI

To właśnie pozornie nieistotne szczegóły mają decydujące znaczenie. Jednym z nich jest smukły moduł podświetlenia, który zwiększa funkcjonalność lunety celowniczej Z8i. Inny przykład to pokrętło korekty paralaksy, który można z łatwością wyregulować nawet po przyjęciu pozycji do strzału.

SZYBKA ORIENTACJA BEZ ODRYWANIA WZROKU OD CELU

W lunetach celowniczych błąd paralaksy jest zazwyczaj eliminowany dla odległości 100 m. Oznacza to, że obraz celu będącego w tej odległości znajduje się na tej samej płaszczyźnie co siatka celownicza. Pokrętło paralaksy w modelu Z8i pozwala ustawić obraz bez błędu paralaksy, a zmiany ustawień można dokonać błyskawicznie, nawet po przyjęciu pozycji do strzału. Mechanizm zatrzaskowy na wartości 100 m pozwala łatwo i niezawodnie wybrać odpowiednie ustawienie pokrętła paralaksy nawet o zmroku.

POLOWANIE Z KLASĄ

Opływowa sylwetka, smukły korpus o średnicy 30 mm oraz kompaktowa budowa sprawiają, że luneta Z8i nie ma sobie równych pod względem elegancji i pasuje doskonale do każdego modelu broni myśliwskiej.

DZIEŃ I NOC W GOTOWOŚCI

Smukły moduł podświetlenia siatki celowniczej jest idealnie dopasowany do wyglądu lunety, a dostępne od góry przyciski do regulacji ustawień zapewniają niezwykle wygodną obsługę. Moduł posiada dzienny i nocny tryb pracy, jest wyposażony w funkcję pamięci, która po uruchomieniu automatycznie przywraca ostatnie wybrane ustawienie i pozwala dokonać wyboru spośród 64 różnych poziomów jasności. SWAROLIGHT, automatycznie uruchamiająca się funkcja podświetlenia, wykorzystuje czujnik nachylenia, by wykryć położenie lunety celowniczej Z8i w pozycji do strzału. Pozwala to oszczędzić baterię i wydłużyć jej czas pracy w urządzeniu.

JEDNO POKRĘTŁO NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

Pokrętło balistyczne typu flex sprawi, że będziesz przygotowany na każdą ewentualność. Może być wykorzystywane jako pokrętło górne lub boczne i współpracuje ze wszystkimi dostępnymi typami siatek celowniczych.

POKRĘTŁO BALISTYCZNE TYPU FLEX

Pokrętło balistyczne typu flex (BTF) można oddzielnie skonfigurować w taki sposób, by zawsze umożliwiało właściwe ustawienie punktu celowania dla wybranych odległości. Wykorzystywane jako pokrętło górne, umożliwia kompensację toru lotu pocisku. Wykorzystywane jako pokrętło boczne, nadaje się idealnie do wprowadzenia korekty z uwzględnieniem siły wiatru lub oceny wielkości wyprzedzenia. Pokrętło jest uniwersalne, może być zamontowane bez użycia narzędzi i współpracuje ze wszystkimi dostępnymi typami siatek celowniczych. Mechanizm blokujący zapobiega przypadkowemu przekręceniu pokrętła.

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

BTF można zamontować jako pokrętło górne lub boczne na dowolnym modelu lunety celowniczej Z8i – to Ty decydujesz, jaki układ sprawdzi się najlepiej podczas polowania.

WYJĄTKOWE ZALETY

WYSOKA JASNOŚĆ OBRAZU NAWET PRZY SŁABYM OŚWIETLENIU

Doskonały układ optyczny gwarantuje niezwykłą ostrość obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia i o zmierzchu.

MAKSYMALNE POWIĘKSZENIE

Duże powiększenie, które zapewnia luneta Z8i 2,3-18x56 P, pozwoli Ci znaleźć się jeszcze bliżej celu. Dokładna prezentacja szczegółów umożliwi Ci oddawanie celnych strzałów nawet z dużej odległości.

NIEODZOWNE, ŻEBY TRAFIĆ W CEL

PROGRAM BALISTYCZNY

SWAROVSKI OPTIK

Program balistyczny SWAROVSKI OPTIK stanowi cenną pomoc w obliczeniu toru lotu wystrzelonego przez nas pocisku. Ta bezpłatna aplikacja posiada czytelny interfejs i wylicza dokładne wartości, o jakie należy skorygować ustawienia siatki celowniczej, pokrętła balistycznego, lub obręczy do ustawień niestandardowych na pokrętle górnym, przy strzałach z dużej odległości. Program balistyczny jest również dostępny dla smartfonów i tabletów (z systemem operacyjnym Android i iOS).

PROGRAM DO OBLICZANIA WYMIARÓW SIATKI

SWAROVSKI OPTIK

Program do obliczania wymiarów siatki umożliwia ustalenie dokładnych wymiarów siatki pasujących do Twojej lunety celowniczej. W obliczeniach zostaje uwzględnione powiększenie oraz odległość. Wymiary siatki są podane w jednostkach imperialnych oraz metrycznych, jak również w jednostkach MOA i MIL. Program do obliczania wymiarów siatki jest również dostępny w wersji dla smartfonów i tabletów (z systemem operacyjnym Android i iOS).

APLIKACJA DO OCENY WIELKOŚCI WYPRZEDZENIA

SWAROVSKI OPTIK

Możesz przygotować się jeszcze lepiej do polowania pędzonego. Nowa aplikacja do oceny wielkości wyprzedzenia pozwoli Ci trafniej ocenić często niedoszacowaną poprawkę na przesunięcie się celu, umożliwiając oddanie celnego strzału do szybko poruszającej się zwierzyny. Aplikację w wersji dla smartfonów i tabletów (z systemem operacyjnym Android i iOS) możesz pobrać ze sklepów App Store i Google Play.

Producent
Swarovski Optik, Austria
14108
Nowy
No reviews
Produkt dodany do ulubionych.