BROŃ SZTUCER BERGARA B14 20" TERRAIN WILDERNESS Zobacz większe

BROŃ SZTUCER BERGARA B14 20" TERRAIN WILDERNESS

Nowe

4200 g

Bergara, Hiszpania

5 szt.

508mm / 20"

308Win.

syntetyk

W magazynie

5 890,00 zł

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Opis

Seria B14 Wilderness to nowy rozdział w historii produkcji sztucerów firmy Bergara. Linia tych produktów została opracowana specjalnie pod kątem użycia w najtrudniejszych warunkach terenowych oraz atmosferycznych. Powłoki Sniper Grey Cerakote® zastosowane do pokrycia elementów stalowych zabezpieczają przed działeniem wody, śniegu, gałęzi i innych czynników które mogą uszkodzić powierzchnię broni. System karabinu osadzony jest w ręcznie malowanej kolbie wykonanej z wysokiej jakości syntetyku. Wybrane modele posiadają również zintegrowany, aluminiowy bedding który poprawia sztywność konstrukcji broni.

Bergara B14 obecnie przebojem zdobywa rynek amerykański oraz coraz częściej spotykany jest u polskich strzelców. Do jej zalet należy świetnie wykonana lufa, szeroka paleta popularnych kalibrów oraz duża ilość akcesoriów dostępna na rynku. Została stworzona w Hiszpanii, w wysoce zautomatyzowanej fabryce. Wydajne techniki produkcji pozwalają dostarczyć karabin o jakości i celności, który nie ma sobie równych w tym przedziale cenowym. Słynąca ze swojej celności lufa współpracuje z klasycznym, czterotaktowym płynnie działającym mechanizmem zamkowym. Lufa sztucera wykonana jest ze stali 4140CrMo, wykończona w matowym niebieskim kolorze i jest dostępna w wersjach 22-calowych i 24-calowych. Karabiny Bergara B14 mają gwarancję skupienia na dystansie 100 metrów o wartości 1,0 MOA lub lepszej z wysokiej jakości amunicji.

Hiszpańska Bergara jest jednym z dwóch głównych europejskich producentów luf. Ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania przy zachowaniu rozsądnej ceny. Po wielu latach produkcji luf Bergara wprowadziła do swojej oferty broń sygnowaną swoim logotypem. Każda kolejna jednostka produkowana jest wg. filozofii która przyświecała wcześniejszej produkcji: sztucer ma być celny, dobrze wykonany a jednocześnie mieć rozsądną cene. Dzięki takiemu podejściu do wyboru mamy model B13 będący bronią kulową łamaną (tzw. kipplauf) oraz sztucer powtarzalny B14. Ten drugi oparty jest o znany i sprawdzony system Remington m700.

24 innych produktów w tej samej kategorii: