BROŃ SZTUCER BROWNING X-BOLT VARMINT SF DT NS Zobacz większe

BROŃ SZTUCER BROWNING X-BOLT VARMINT SF DT NS 18X1

Nowe

Browning, Belgia

4+1 (Magnum 3+1)

56, 58, 66 cm

243Win; 6,5X55; 308Win; 30-06

3,4 - 3,6 kg

Syntetyczna (czarna)

W magazynie

4 250,00 zł

4 250,00 zł za szt.

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Opis

Browning X-Bolt SF pojawia się jako prawdziwa rewolucja w uniwersum repetierów. X-Bolt SF został zaprojektowany na fundamentach sukcesu swojego poprzednika a dzięki nowemu systemowi spustowemu bez wątpienia zyska miano jednego z najlepszych sztucerów na rynku!

*Nowy perfekcyjny spust

Nowy spust Super Feather gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i ostrzejszy. Idealny zarówno dla doświadczonych strzelców jak i tych który rozpoczynają swoją przygodę z bronią

*Stopka na kolbę INFLEX amortyzująca odrzut

Całkowicie nowa stopka na kolbę INFLEX Technology amortyzująca odrzut jest standardowo montowana na każdym sztucerze X-Bolt(wyjątek GRS).

*Najwyższa prezycja

Samonośna lufa jest niezbędna do osiągnięcia wysokiej prezycji. Prefekcję samonośnej lufy X-Bolta zapewnia podwójny "bedding" tzn. całość; lufa oraz zamek osadzona jest w dwóch punktach łoża, na przodzie i tyle.

*System montażu X-Lock

System montażu X-Lock wyposażony jest w cztery śruby w każdym punkcie mocnowania. Dzięki temu jest stabilniejszy i zapewnia większą precyzję.

*Przycisk odblokowania zamka

Przycisk odblokowania zamka działa w połączeniu z bezpiecznikiem, aby zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa

*Wyjątkowy wyjmowany magazynek

Nowy wyjmowany magazynek rotacyjny jest doskonale zintegrowany ze stylistyką X-Bolta. Wykonany z lekkich stopów aluminium zachwyca swoją wytrzymałością i zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem pocisku.

23 innych produktów w tej samej kategorii: