SPODNIE PEURA CAMO SASTA ROZM.54

Nowe

SASTA, Finlandia

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

1 100,00 zł

Opis

Marka Sasta® narodziła się w 1969 roku, kiedy zagorzały myśliwy i aktywny turysta Urpo Saastamoinen, nie potrafiąc znaleźć dla siebie odpowiedniego ubioru na polowanie, zdecydował się go uszyć. Ponieważ prawdziwie funkcjonalna odzież myśliwska była wówczas czymś zupełnie niespotykanym, komplet Urpo natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie jego kolegów.

Po dziś dzień owa funkcjonalność jest jednym z najważniejszych wyznaczników przy tworzeniu produktów marki Sasta®. Firma nadal prowadzona jest przez rodzinę Saastamoinen i od ponad 45 lat łączy nowoczesną technikę z tradycyjnym kunsztem krawieckim, aby tworzyć najwyższej jakości odzież.

Historia firmy Sasta®

Historia Sasty® jest tak naprawdę opowieścią o pomysłowości i wytrwałości młodego myśliwego z Nurmes w Finlandii. Dziś nazwalibyśmy to innowacyjnością, ale wtedy była to po prostu potrzeba posiadania odzieży, która sprostałaby trudom polowania w Północnej Karelii

Produkt dla najbardziej wymagających myśliwych

Sasta znana jest z najwyższej jakości ubrań dla polujących w trudnych warunkach. Z uwagą śledzimy rozwój każdego nowego materiału i przekazujemy każdy nowy projekt naszym użytkownikom testowym do sprawdzenia w rzeczywistych warunkach pogodowych.

Dzięki takiemu surowemu procesowi weryfikacji jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą odzież dla myśliwych polujących w naprawdę wymagających warunkach.

30 innych produktów w tej samej kategorii: