BROŃ SZTUCER BROWNING MARAL STD COMPO BROWN ADJ

Nowe

560 mm

W magazynie

9 550,00 zł

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Opis

 W tym modelu czółenko oraz kolba są brązowe co ciekawie kontrastuje z lufą oraz baskilą broni. Ten dwutakt posiada lufę z gwintem M14x1, kompensator odrzutu T1 oraz regulację kolby. Oferowany w kalibrach 30-06 i 308Win MARAL SF COMPOSITE BROWN HC posiada otwarte przyrządy celownicze oraz bazę montażową Nomad Hybrid.

Magazynki: 308Win - 9+1, 30-06 - 10+1, 300WM - 3+1.

Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.

System Hand Cocking to bezpieczeństwo gwarantowane. W przeciwieństwie do dwutaktów innych producentów, MARAL posiada opatentowany przez Browning 7  ryglowy zamek gwarantujący absolutne bezpieczeństwo. Prosty w obsłudze napinacz iglicy pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie lub odbezpieczenie broni bez tracenia celu z celownika.

Dzięki specjalnie zaprojktowanemu rozwiązaniu schowania całego ruchu zamka w baskilę, MARAL zyskał zupełnie nowy poziom ergonomii. Takie rozwiązania pozwala na nie odrywanie oka od  celu podczas przeładowania broni co znacznie zwiąksza szanse trafienia przy każdym kolejnym strzale.

Wyjmowany magazynek na 4, 5 lub 10 kul. Najważniejszy "dodatek" do broni Maral dostępny jest w trzech wersjach: 3+1, 4+1 lub 10+1 (tylko 30-06).

Browning opracował i opatentował nowy system przeładowania z zachowaniem jednakowej energii w trakcie całego procesu przeładowania i powrotu sprężyny do pozycji zamkniętej. Dzięki systemowi „Quick reloading” wystarczy tylko odciągnąć dźwignię zamka, aby ten samoczynnie dokończył proces przeładowania broni i powrócił do pozycji zamkniętej.

Lufy w broni MARAL są wykonywane w fabryce Herstal Fabrique Nationale metodą kucia na zimno

30 innych produktów w tej samej kategorii: