BROŃ SZTUCER BROWNING X-BOLT SF ECLIPSE HUNTER

11425

Nowy produkt

Browning, Belgia

BROŃ SZTUCER BROWNING X-BOLT SF ECLIPSE HUNTER

Więcej szczegółów

W magazynie

6 250,00 zł brutto

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Cechy produktu

Kaliber 30-06
Masa 3300 g
Producent Browning, Belgia
Pojemność magazynka 4 + 1
Długość lufy 530 mm
Kolba Laminat

Więcej informacji

Stylistyka nie jest jedyną wyróżniającą cechą X-Bolt SF Hunter Eclipse Threaded: laminowane drewno jest ozdobione otworem na kciuk, który zapewnia naturalne dopasowanie,  aby zapewnić mocny, ale elastyczny chwyt ułatwiający ruch. X-Bolt Hunter Eclipse ma gwintowaną lufę (M14x1).
Nowy spust Super Feather gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i ostrzejszy. Idealny zarówno dla doświadczonych strzelców jak i   tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z bronią
Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.Samonośna lufa jest niezbędna do osiągnięcia wysokiej prezycji. Prefekcję samonośnej lufy X-Bolta zapewnia podwójny "bedding" tzn.  całość; lufa oraz zamek osadzona jest w dwóch punktach łoża, na przodzie i tyle.
System montażu X-Lock wyposażony jest w cztery śruby w każdym punkcie mocnowania. Dzięki temu jest stabilniejszy i zapewnia większą precyzję.
Przycisk odblokowania zamka działa w połączeniu z bezpiecznikiem, aby zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa
Nowy wyjmowany magazynek rotacyjny jest doskonale zintegrowany ze stylistyką X-Bolta. Wykonany z lekkich stopów aluminium zachwyca swoją wytrzymałością i zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem pocisku.
  • Opinie
  • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    Napisz opinię

    30 innych produktów w tej samej kategorii:

    Śledź nas na Facebooku