BROŃ PÓŁAUTOMAT WINCHESTER SX4 RINIERO TESTA 12/76

Nowe

11 + 1 szt.

76 cm

12/76

3500 g

syntetyk

W magazynie

6 790,00 zł

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Opis

SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION to broń Raniero Testa, która pozowliła mu zdobyć rekord świata w 2017r, gdzie w ciagu 1,6 sekundy zestrzelił 13 rzutków!
Jest prawdziwą “maszynką do strzelania”. Doskonała broń łącząca w sobie wyjątkową niezawodność, szybkość i siłę ognia. SX4 RANIERO TESTA jest na komorze magnum co umożliwia korzystanie z większej gamy amunicji 12M. Magazynek posiada pojemność aż 11 sztuk!

Zastosowanie systemu Back-Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku.Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

Wstawki mogą zostać w   łatwy sposób wyjęte lub włożone pomiędzy kolbę a  stopkę amortyzującą tak, aby dokładnie dopasować broń do   Twoich wymiarów. Funkcją tej stopki o  wysokiej efektywności jest zmniejszenie odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i celności podczas strzelania.

SX4 został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych ładunków.

Wykończenie typu "Ultra tough coat" oznacza ultra-wytrzymałe wykończenie. Unikatowa powłoka nowego SX4 w szarym metalicznym kolorze stanowi wykończenie o   dużej wytrzymałości, które oprócz tego że   doskonale wygląda, zapewnia także nadzwyczajną odporność na   korozję, nawet w   warunkach ekstremalnych.

Aby doskonale dopasować swój SX4 z   kolbą kompozytową do   swojej budowy, między kolbę a   baskilę można umieścić podkładki regulacyjne, które   umożliwiają regulację kolby.

Broń przystosowana do strzelania śrutem stalowym.

24 innych produktów w tej samej kategorii: