BROŃ STRZELBA SAMOPOWTARZ. BREDA B12iX TACTICAL

Nowe

W magazynie

6 500,00 zł

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Opis

Nowa wersja strzelby samopowtarzalnej BREDA B12i X , znany model B12i Tactical został poddany modyfikacją przez najbardziej znaną firmę „tuningową” z USA Sailent Arms Internatonal .

Modyfikacje jakie zostały wprowadzone to :

- suwadło zamka – znacznie zmniejszona masa , co sprawia iż praca strzelby jest jeszcze bardziej płynna

- łyżka „liftera” – została przedłużona w celu jeszcze lepszej poprawy ergonomii podczas ładownia

- sprężyna oporopowrotna mniejszej twardości w połączeniu z suwadłem o zmniejszonej masie spowodowało jeszcze większy komfort strzelania oraz zmniejszenie siły działającej na ramię strzelca

- zwalniacz magazynka został jeszcze bardziej powiększony oraz zyskał gustowne logo SAI

- większa rączka przeładowania

- kolba oraz czółenko zostały wykonane z drewna stabilizowanego , o bardzo wysokiej wytrzymałości

Szereg tych modyfikacji z pozoru delikatnych wpłynął bardzo korzystnie , zwiększając szybkość pracy strzelby oraz podnosząc komfort jej obsługi oraz użytkowania.  

Reszta elementów pozostała bliźniacza dla modelu B12 i Tactical

Baskila wykonana z wysokiej jakości lekkich stopów na maszynach CNC , piaskowana i anodowana. Strzelba została wyposażona w system inercyjny BREDA Technology Inertia System, dzięki temu strzelba świetnie radzi sobie z podrzutem i odrzutem. Sprężyna oporopowrotna umieszczona w kolbie w linii zamka dodatkowo sprawia iż energia po strzale, przekazywana jest na ramie strzelca w linii lufy. Zamek ryglowany przez przekręcenie czoła zamka.

Ponadto Breda B12i X fabrycznie została poddana modyfikacją w celu stworzenia strzelby gotowej do konkurencji dynamicznych takich jak IPSC czy 3GUN. W strzelbie został zmodyfikowany port ładowania poprzez mocne wycięcie zbędnego materiału bez osłabiania konstrukcji, dzięki temu ładowanie strzelby zarówno dwoma nabojami (twinload) jak i czterema (quadload) nie sprawia problemów i staje się bardzo szybkie i efektywne. Popychacz magazynka (follower) , został nieco powiększony w stosunku do standardowego aby wyeliminować kontrowanie w przewodzie magazynka. Strzelba została wyposażona  w muszkę światłowodową . Strzelba w standardzie oferuje 4 + 1 nabój, lecz standardowy gwint na gnieździe oferuje możliwość zamontowania powiększonego magazynka.

Dodatkowym atutem strzelby BREDA B12i X jest kompatybilność z akcesoriami dostępnymi na rynku , takich producentów jak Nordic Components , Taran Tacticals czy Taccom

12 innych produktów w tej samej kategorii: