BROŃ PISTOLET BERETTA 92 X DEFENSIVE

15493

Nowy produkt

BROŃ PISTOLET BERETTA 92 X DEFENSIVE

Więcej szczegółów

W magazynie

7 450,00 zł brutto

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Więcej informacji

Nazwa czasami może być myląca... w każdym razie dla strzelców nie obeznanych z terminologią strzelań dynamicznych. Tak jak w przypadku pistoletu Beretta 92X Performance Defensive. Pierwsze skojarzenie to - jednostka defensywna, broń do obrony. Nic bardziej mylnego :-) To wersja sportowa, dedykowana do konkurencji IDPA.

Wersja Beretta 92X Performance Defensive w dużej mierze opiera się na budowie modelu 92X Performance. Obniżono jednak masę jednostki z 1350g do 1210,5g, tak aby spełnić wymogi regulaminowe. Redukcja masy została osiągnięta przez lżejszą konstrukcją zamka (m.in. nie ma tu wzmocnień charakterystycznych dla linii Brigadier) oraz szkieletu (m.in. brak szyny akcesoryjnej).

Zastosowano również nieco cieńsze okładziny chwytu. Wszystko po to, aby pozbyć faktycznie zbędnych obciążeń, a jednocześnie zachować wszystkie atuty tej broni. Beretta 92X Performance Defensive oferowana jest już z fabrycznymi wycięciami pod montaż kolimatora. To kolejna cecha różniąca ją od wersji 92X Performance (tam mamy dwie wersje, „zwykłą” oraz Optic - przy czym jedynie ta druga ma wycięcia pod montaż optyki).


Beretta 92X Performance Defensive posiada sportowy, w pełni regulowany spust, pozwalający zmniejszyć reset nawet o 40%, zachowując pełne bezpieczeństwo obsługi broni. Mamy tu również obustronny bezpiecznik manualny, również przeniesiony na szkielet broni (podstawowy model, 92FS miał go jak pamiętamy na zamku).

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19 mm

- magazynek: stalowy o pojemności 15 sztuk amunicji

- długość lufy: 4.9 cala / 125 mm

- długość linii celowania: 184 mm

- długość całkowita: 220,98 mm

- wysokość: 147,32 mm

- szerokość: 45,72 mm

- waga: 1210,50 g

- spust: SA / DA - pojedynczego / podwójnego działania
 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  BROŃ PISTOLET BERETTA 92 X DEFENSIVE

  BROŃ PISTOLET BERETTA 92 X DEFENSIVE

  BROŃ PISTOLET BERETTA 92 X DEFENSIVE

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku