Nowy BROŃ PISTOLET CANIK TP9 SFX RIVAL DARK SIDE Zobacz większe

BROŃ PISTOLET CANIK TP9 SFX RIVAL DARK SIDE

15172

Nowy produkt

BROŃ PISTOLET CANIK TP9 SFX RIVAL DARK SIDE

Więcej szczegółów

W magazynie

5 000,00 zł brutto

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Więcej informacji

CANIK TP9 SFx RIVAL Dark Side (BLACK) kal. 9x19

Canik TP9 SFX Rival to pistolet zaprojektowany w tylko jednym celu - wygrywania. Cel jaki przyświecał twórcom przy tworzeniu pistoletu to stworzyć broń równą lub nawet lepszą niż cokolwiek dostępnego na rynku dla wyczynowego strzelectwa sportowego. Założenie to doskonale odzwierciedla jego nazwa: RYWAL (Rival). Z funkcjami specjalnie zaprojektowanymi, aby wyprzedzić konkurencję, takimi jak ulepszony beaver tail, agresywne przednie wycięcia zamka, głębszy kąt osłony spustu, nowa funkcja mocowania i blokowania kabury (HFL) oraz nowa konstrukcja lejka (magwell).

Dzięki nowej konstrukcji ramy wyposażonej w regulowaną szczerbinkę i światłowodowy zestaw muszki, zwrotność i celność pistoletu są drastycznie zwiększone. SFx RIVAL® posiada modułową ramę, która pozwala na łatwy demontaż broni. Dzięki tej konstrukcji użytkownik może rozłożyć swój pistolet z pudełka na najdrobniejsze części, a następnie złożyć go ponownie za pomocą przebijaka CANiK. Prosto z pudełka otrzymujemy również spust tak dobry, jak po rasowym tuningu. W USA Canik TP9 SFX Rival pojawia się w każdym praktycznie zestawieniu The Best Of broni krótkiej i to na całkiem wysokim miejscu. A na tym rynku, żeby się przebić, trzeba naprawdę mieć to coś.

Coraz częściej w USA Canik TP9 SFX Rival proponowany jest jako pierwsza broń do rozpoczęcia przygody zarówno ze strzelectwem dynamicznym jak i tarczowym. Przemawia za taką opcją wyważona cena. Często słyszy się również konluzję: „To będzie bardzo dobry wybór Twojej pierwszej broni. A zapewne również ostatniej. Tak dobra jest ta broń”. Oczywiście każdy mierzy wedle siebie, ale Canik ma sporo do zaoferowania prosto z pudełka. Do tego ergonomię na wysokim poziomie. Strzela z niego się bardzo przyjemnie i celnie.

W komplecie otrzymujemy całkiem sporą ilość dodatków. Oprócz broni, która już w swym projekcie i doskonałym wykonaniu cieszy oko i rękę strzelca, dostajemy również demontowalny lejek (magwell), dwa magazynki z dwoma zestawami stopek (do lejka aluminiowe powiększone) - do tego uznanej włoskiej firmy MecGar, płytki pod montaż kolimatorów (zamek posiada odpowiednie wycięcie, maskowane płytką z w pełni regulowaną szczerbinką), nakładki na rękojeść, obecnie już całkiem dobrą kaburę (tym razem to własny projekt Canika) oraz... drugi pistolet. No prawie ;-) Miniaturka Canika skrywa bowiem narzędzia przydatne w serwisie pistoletu. Doceniamy świetny pomysł!

Canik TP9 SFX Rival oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym oraz w specjalnej powłoce cerakote o nazwie Canik Rival Grey (stworzonej przez firmę Cerakote specjalnie dla Canika). Dodatkowo wersja Canik Rival Grey ma złocone elementy (bezpiecznik spustu, przycisk zwalniania zatrzasku magazynka, dźwignia blokady zamka oraz lejek).

W raz z pistoletem w komplecie otrzymujemy:

- walizkę

- dwa magazynki wraz z dodatkowymi stopkami zwiększającymi pojemność magazynka

- kaburę

- trzy wymienne przyciski zrzutu magazynka w trzech rozmiarach

- cztery płytki pod kolimator

- szybko ładowarka

- zestaw do czyszczenia

 

Specyfikacja:

- producent: Canik

- model: SFx Rival

- kaliber: 9x19

- długość: 205,5mm

- wysokość: 145mm

- szerokość: 36mm

- masa: 835g

- długość lufy: 127mm

- rodzaj mechanizmu spustowego: SAO

- pojemność magazynka: 18/20

 

Model Rival charakteryzuje się ulepszoną konstrukcją "beaver taila", bardzo agresywnymi nacięciami na zamku znacząco zwiększającymi pewność chwytu zamka, większym kabłąkiem, aluminiowym magwellem oraz płaskim spustem. Na zamku osadzono w pełni regulowaną szczerbinkę oraz światłowodową muszkę co świetnie wpływa na łatwość łapania celu.

 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  BROŃ PISTOLET CANIK TP9 SFX RIVAL DARK SIDE

  BROŃ PISTOLET CANIK TP9 SFX RIVAL DARK SIDE

  BROŃ PISTOLET CANIK TP9 SFX RIVAL DARK SIDE

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku