BROŃ PISTOLET TAURUS G3 GREEN/BLACK
BROŃ PISTOLET TAURUS G3 GREEN/BLACK
BROŃ PISTOLET TAURUS G3 GREEN/BLACK
BROŃ PISTOLET TAURUS G3 GREEN/BLACK

BROŃ PISTOLET TAURUS G3 GREEN/BLACK

Taurus, Brazylia
Obecnie brak na stanie
1 899,00 zł
Brutto

BROŃ PISTOLET TAURUS G3 GREEN/BLACK

Ilość:

 

Taurus G3 to nowoczesny bezkurkowiec z polimerowym szkieletem, wyróżniający się wysoką ergonomią, płynnie działającym mechanizmem spustowym SA z funkcją Restrike, dzięki której możliwe jest oddanie kolejnego strzału bez konieczności przeładowania broni. Wersja w czarnej kolorystyce.

Taurus G3 to budżetowy bezkurkowiec z pełnowymiarowym szkieletem z polimeru, który zaskakuje krótkim i doskonale wyczuwalnym resetem, wygodnym chwytem oraz funkcjonalnością porównywalną z rynkową czołówką. Zgodnie z nowoczesnymi trendami, na polimerowym szkielecie osadzono zamek żebrowany w przedniej i tylnej części. Rozwiązanie to umożliwia przeładowanie i sprawdzenie broni techniką odpowiadającą strzelcowi. Do wykończenia zamka producent zastosował popularną metodę Tenifer (węgloazotowanie ferrytyczne), które chroni powierzchnię przed ścieraniem i korozją.

W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna z 3 gniazdami montażowymi. Na uwagę zasługują przyrządy celownicze, które dla zwiększenia trwałości wykonano z oksydowanej stali. Rękojeść pistoletu ma antypoślizgowe panele, ze strukturą przypominającą stippling.

Taurus G3 wykorzystuje mechanizm spustowy pojedynczego działania SA z funkcją Restrike. Spust zaskakuje krótkim i doskonale wyczuwalnym resetem, wyraźnym przełamaniem i płynnością działania, co stanowi rzadkość w broni z tego przedziału cenowego. Restrike to funkcja, która pozwala na napięcie iglicy bez konieczności przeładowania zamka. Jest ona szczególnie przydatna w razie niezbicia spłonki podczas pierwszego strzału. Pistolet zasilany jest z dwurzędowych 17-nabojowych magazynków, których mamy aż 3 w komplecie. W pistolecie zastosowano 2 zabezpieczenia: bezpiecznik spustowy oraz bezpiecznik skrzydełkowy.

Producent
Taurus, Brazylia
Masa
704 g
Kaliber
9x19 mm
Długość lufy
120 mm
Długość całkowita
185 mm
Pojemność magazynka
17 szt.
14331
Nowy
No reviews
Produkt dodany do ulubionych.