NÓŻ BUCK TRUNK TAN KHAKI 13046 SKŁADANY

033753159848

Nowy produkt

NÓŻ BUCK TRUNK TAN KHAKI 13046 SKŁADANY

Więcej szczegółów

W magazynie

189,00 zł brutto

Więcej informacji

Trunk jest pierwszym nożem w ofercie marki Buck z ostrzem w kształcie tasaka. Długość ostrza w stosunku do wielkości całego noża wypada w takiej konfiguracji korzystniej niż w standardowych konstrukcjach. Poprzez skrócenie całego noża staje się on dyskretniejszy przez co możemy go mieć przy sobie w każdej sytuacji. Kształt ostrza jako że został zaczerpnięty z tasaka bardzo dobrze sprawdzi się zarówno przy krojeniu jak i siekaniu.

Okładziny stworzone z prawie niezniszczalnego laminatu żywicznego G10 odpornego na warunki atmosferyczne, temperaturę oraz chemikalia. Te właściwości okładzin wykonanych z G10 doskonale sprawdzają się w rękojeściach noży. Materiał ten zapewnia również dużą wygodę użytkowania poprzez łatwość ukształtowania pod profil dłoni.

Blokada ostrza liner lock, ostrze blokowane jest przy pomocy naprężonej metalowej blaszki wewnątrz rękojeści. Blokada tego typu w prosty i szybki sposób całkowicie blokuje ostrze. Odblokowanie odbywa się przez przesunięcie przedniej części blokady w lewo co odblokowuje ostrze do złożenia. Blokady typu liner lock montowane są w nożach otwieranych i zamykanych jedną ręką.

Noże typu flipper otwiera się poprzez naciśniecie języczka na górze obudowy. Dzięki zastosowaniu łożyska kulowego otwarcie możliwe jest w wygodny sposób używając jednej ręki.

Kształt ostrza:

Cleaver

Grubość ostrza:

2,8mm

Długość ostrza:

7,3 cm

Długość po złożeniu:

10,2 cm

Waga:

87,9 g

Uchwyt:

G10

Klips:

Stal nierdzewna

 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  NÓŻ BUCK TRUNK TAN KHAKI 13046 SKŁADANY

  NÓŻ BUCK TRUNK TAN KHAKI 13046 SKŁADANY

  NÓŻ BUCK TRUNK TAN KHAKI 13046 SKŁADANY

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku