LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD
LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD
LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD
LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD
LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD
LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD

LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD

Ostatnie sztuki w magazynie
2 490,00 zł
Brutto

LUNETA MEOPTA OPTIKA 6 1-6X24RD SFP - K-DOT 2 RD

Ilość:

 

Modele Meopta Optika6 1-6x24 doskonale pomagają przy szybkim i intuicyjnym strzelaniu na strzelnicy jak i w łowisku.
Wersje z krzyżem w drugim planie (SFP) posiadają zamknięte wieżyczki regulacji krzyża. Lunety z krzyżem w planie pierwszym (FFP) posiadają otwartą wieżyczkę regulacji wertykalnej z wyjątkowo wytrzymałym mechanizmem uniemożliwiającym niepożądane przestawienie oraz zamkniętą w osłonie wieżyczkę regulacji horyzontalnej.
Modele z krzyżem w pierwszym planie (FFP) posiadają funkcję "zero-stop" dzięki czemu strzelec może wyzerować skalę na bębnie krzyża.
Lunety występują z regulacją w MOA. Dostępne w wersji z krzyżem podświetlonym oraz niepodświetlonym.
Możliwość zamówienia tych lunet z krzyżem z technologią DichroTech (DICHRO).
Gwarancja: 10 lat

RD Illuminated Reticle System
Lunety wyposażone w system podświetlenia RD posiadają bardzo wyraźny podświetlany czerwony punkt celowniczy. Wieża usytuowana z   lewej strony tubusa lunety pozwala użytkownikowi wybrać jedno z sześciu poziomów intensywności światła, które zapewnia doskonały komfort celowania zarówno w dzień jak i  w  nocy. Pośrednie pozycje „OFF” pomiędzy poziomami podświetlenia pozwalają użytkownikowi szybko odnaleźć swoje preferowane ustawienie jasności punktu.

MeoBright 5501 - Jest to wiodąca w   branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i  pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i   gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i   przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na   otarcia/zarysowania

MeoShield – Jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub   zarysowaniami

Opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by   odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na   wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że  deszcz i   inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i   najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i   zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że  środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

Waga 578 g
Średnica obiektywu 24 mm
Średnica wyjściowa światła 10 - 4 mm
Odległość od oka 100 mm
Pole widzenia (st) 20,7 - 3,6
Pole widzenia (m/100) 36,5 - 6,3
Siatka celownicza w planie 2
Korekcja dioptryczna -2,5/+3,5
Wersja z szyną NIE
Tubus 30 mm
Powiększenie 1-6x
Zmiana położenia krzyża (cm/100m) 1,5
Producent
Meopta Optika, Czechy
12838
Nowy
No reviews
Produkt dodany do ulubionych.