LORNETKA DELTA-OPTICAL TITANIUM 8X56 ROH

5901691614079

Nowy produkt

LORNETKA DELTA-OPTICAL TITANIUM 8X56 ROH

Więcej szczegółów

W magazynie

1 690,00 zł brutto

1 690,00 zł za szt.

Cechy produktu

Producent Delta Optical, Polska
Masa 950 g

Więcej informacji

 LORNETKA ROH 8X56

 powiększenie: 8x

 średnica obiektywu: 56 mm

 pryzmaty: BaK4

 pole widzenia na 1000 m: 119 m

 minimalna odległość ostrzenia: 1,45 m

 sprawność zmierzchowa: 21,2

 jasność: 49

 wymiary: 165x140x70 mm

 waga: 950 g

Lornetka o powiększeniu 8x przeznaczona do polowań nocnych i zmierzchowych. Duża źrenica wyjściowa 7 mm zapewnia maksymalną jasność i najwyższy kontrast obrazu w warunkach nocnych, co odpowiada własnościom najlepszych lunet celowniczych z obiektywami o tej samej średnicy. Lornetka 8x56 posiada największe pole widzenia i największą stabilność obrazu. Jest to najpopularniejszy model z całej serii ROH w kraju jak i zagranicą. W testach magazynu Wild und Hund lornetka otrzymała ocenę 3 w czterostopniowej skali.

 

Lornetki Delta Optical Titanium ROH łączą elegancję i styl z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Skrót ROH oznacza serię lornetek myśliwskich o nowoczesnej konstrukcji z użyciem pryzmatów dachowych, z obiektywami o średnicy 56mm. Dzięki specjalnym pryzmatom i przemyślanej budowie wewnętrznej lornetki Delta Optical Titanium ROH są prawdopodobnie najmniejszymi i najlżejszymi lornetkami z obiektywami 56 mm na świecie. Z wagą nie przekraczającą 950 gram lornetki Delta Optical Titanium ROH posiadają gabaryty zbliżone do lornetek 50 mm i pokonują je możliwościami płynącymi z 12% większych obiektywów.

 

Każdy element optyczny jest pokryty specjalnie dobranymi, wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi o sprawności rzędu 99%. Całkowita transmisja światła jest utrzymana na poziomie 90%, co zostało potwierdzone przez niemiecki instytut DEVA. Jest to wynik lepszy niż w lornetkach konkurencji - w naszych lornetkach obraz jest jaśniejszy i czystszy, pomimo identycznej średnicy obiektywu i tego samego powiększenia.

 

Wytrzymałe korpusy lornetek Titanium, w całości wykonane z lekkich stopów aluminium, pokryte są miłą w dotyku, teksturowaną gumą. Wewnętrzny system ogniskowania z centralnie umieszczonym pokrętłem regulacji sprawia, że ostrość ustawiana jest błyskawicznie i lekko, przy niewielkim zakresie obrotu pokrętła. Prawy okular wyposażono w dodatkową korekcję dioptryczną dla osób z wadą wzroku. Wszystkie lornetki serii Titanium są całkowicie wodoodporne i wypełnione suchym azotem, przez co nie parują od wewnątrz. Regulowane muszle oczne Twist-up umożliwiają wygodną obserwację w okularach.

 

Nasze lornetki to nie tylko nowoczesna technologia. Wzornictwo i styl lornetek Delta Optical Titanium ROH zostały w całości zaprojektowane i opracowane w Polsce. Wyjątkową elegancję i wysoką jakość wykonania naszych produktów doceniono w konkursie wzornictwa przemysłowego „Dobry Wzór” 2013, w którym lornetka ROH dotarła do finału. W zestawie z każdą lornetką znajduje się praktyczny pokrowiec oraz wygodny pasek do przenoszenia.

 

Zalety lornetek Delta Optical Titanium ROH

- lornetka z obiektywami 56 mm o gabarytach lornetki 50 mm

- najwyższa transmisja światła (90%) wśród popularnych lornetek dachowych

- całkowicie szczelny, wypełniony suchym gazem korpus z lekkich stopów metali

- wewnętrzny system ogniskowania gwarantujący precyzyjne i szybkie ustawianie ostrości

- regulowane muszle „Twist-up” umożliwiające obserwację w okularach

- nowoczesne wzornictwo potwierdzone wyróżnieniem „finalista konkursu „Dobry Wzór” 2013”

 

 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  LORNETKA DELTA-OPTICAL TITANIUM 8X56 ROH

  LORNETKA DELTA-OPTICAL TITANIUM 8X56 ROH

  LORNETKA DELTA-OPTICAL TITANIUM 8X56 ROH

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku