LATARKA OLIGHT M3XS-UT JAVELOT XP-L Z WALIZKĄ

6926540912426

Nowy produkt

LATARKA OLIGHT M3XS-UT JAVELOT Z WALIZKĄ

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

549,00 zł brutto

549,00 zł za szt.

Cechy produktu

Producent Olight, PRC

Więcej informacji

Wyjątkowa latarka taktyczna wykorzystująca jako źródło światła diodę Cree XP-L w dużym reflektorze, dzięki czemu uzyskano aż 1200 lumenów i 1000 m zasięgu.  Atrakcyjna oferta dla służb mundurowych a także dla turystów i miłośników survivalu.

Wodoodporność latarki jest  gwarantowana przez spełnienie normy IPX8 (pełna odporność na ciągłe zanurzenie na głębokość do 1m).

Możliwość montażu na broni!

Korpus latarki wykonano z aluminium lotniczego pokrytego twardą anodyzacją w kolorze czarnym. Gumowe uszczelki na gwintach zapewniają całkowitą wodoodporność.

Szybkę osłaniającą diodę wykonano z utwardzanego szkła o dużej odporności na zarysowania i pokryto powłoką antyrefleksyjną, co minimalizuje straty światła.

Specjalnie ukształtowana głowica umożliwia zastosowanie latarki w roli broni w sytuacji walki wręcz.

Sercem latarki jest zaawansowana elektronika sterująca poborem prądu. Dzięki niej latarka świeci w wybranym trybie z tą samą mocą aż do całkowitego wyczerpania baterii. Elektronika odpowiada też za tryby pracy i ich zapamiętywanie. Przed przegrzaniem diody w trybie najwyższym chroni system Active Thermal Management, który po paru minutach zmniejsza natężenie prądu i stabilizuje światło na poziomie między najwyższym a średnim. Po wyłączeniu latarki, ostygnięciu i ponownym włączeniu, latarka ponownie będzie świecić w trybie maksymalnym. 

Umieszczony w tylnej części korpusu włącznik pełni dwie funkcje - uruchamia latarkę w zapamiętanym trybie (pełny "klik") a także służy do włączenia latarki w trybie pracy chwilowej (lekkie wciśnięcie).

Dodatkowy włącznik umieszczony przed głowicą latarki, umożliwia obsługę wszystkich trybów jedną ręką. Znajduje się na nim dioda, która świeci na czerwono w sytuacji gdy baterie/akumulatory są bliskie wyczerpania.

Latarka zasilana jest 3 bateriami litowymi Cr123, które mogą być umieszczone w pojemniku zapobiegającym dźwiękowi jaki towarzyszy obijaniu się baterii o obudowę, a po zastosowaniu znajdującej się w komplecie przedłużki możemy zasilić latarkę dodatkową, czwartą baterią.

Baterie Cr123 charakteryzują się stabilnym działaniem w szerokim zakresie temperatur, nie wykazują też tendencji do samorozładowania (żywotność 10 lat), co czyni je idealnym wyborem w latarce do zastosowań wojskowych, policyjnych, ratowniczych i survivalowych.  Producent dopuszcza też stosowanie następujących konfiguracji akumulatorów: 3xRCR123A, 2x18500 (z tubą przedłużającą), 2x18650 (z tubą przedłużającą).

W komplecie kabura do noszenia na pasie, tuba przedłużająca dla opcji 4 x Cr123, pojemnik na 3 baterie 3V Cr123 oraz zapasowe uszczelki.

Tryby pracy / czas świecenia (przy zasilaniu bateriami Cr123):

- 1200-600 lumenów / 5 min + 55 min
- 600 lumenów / 1,5 h 
- 80 lumenów / 12 h
- 3 lumeny / 360 h
- stroboskop 10Hz

Dane techniczne
Źródło światła:  dioda Cree XP-L
Żywotność diody: 50 000 godzin
Zasilanie: 3/4 x bateria 3V Cr123 lub akumulatory
Obudowa: aluminium lotnicze z twardą anodyzacją typ. III
Szybka: utwardzane szkło
Włącznik: typu klik
Wymiary: 177 mm - 211 mm x 43.5 mm (głowica 63 mm)
Waga: 255 g (bez baterii)
Producent: Olight, PRC
  • Opinie
  • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    Napisz opinię

    LATARKA OLIGHT M3XS-UT JAVELOT XP-L Z WALIZKĄ

    LATARKA OLIGHT M3XS-UT JAVELOT XP-L Z WALIZKĄ

    LATARKA OLIGHT M3XS-UT JAVELOT Z WALIZKĄ

    Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii:

    Śledź nas na Facebooku