KURTKA THUNDER THERMO 2 BROWN PLUS TAGART

Nowy produkt

KURTKA THUNDER THERMO 2 BROWN PLUS TAGART ROZ.L

Więcej szczegółów

W magazynie

1 050,00 zł brutto

Cechy produktu

Producent Tagart, Polska

Więcej informacji

Kurtka Tagart Thunder Thermo 2 Brown Plus


Komplet Thunder Thermo 2 z linii Hunting Pro to model, który świetnie sprawdzi się zarówno podczas aktywnego polowania, jak i na zasiadce. Solidna tkanina zewnętrzna odporna na uszkodzenia, podczas poruszania się pośród ostrych roślin, czy gałęzi. Całość powleczona jest warstwą hydrofobową, która zapobiega nasiąkaniu ubrania. Membrana Orttex (10K/10K) i podklejane szwy skutecznie zabezpieczają przed wiatrem i opadami. Wypełnienie ociepliną 3M Thinsulate.


Kurtka wyposażona jest w Kaptur Flex®, który nie tylko chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi, ale również daje możliwość swobodnego nasłuchiwania zwierzyny. System wentylacyjny Zephyr®, napędzany przez ruch ciała, pozwala utrzymać komfort termiczny. Nowa, druga wersja modelu Thunder Thermo wyposażona  jest w system silentXhunt w celu zminimalizowania niepożądanego hałasu w trakcie ruchu.


Thunder Thermo 2 Plus to wersja zestawu Thunder Thermo 2 rozbudowana o dodatkowe ocieplenie, wpinane pod warstwę wierzchnią. Dzięki połączeniu technicznej izolacji Thinsulate oraz niezależnej warstwy ocieplającej, komplet sprawdzi się na polowaniu nawet przy niskich temperaturach do -25 st C. Wewnętrzna warstwa ocieplająca połączona jest z zewnętrzną warstwą odzieży za pomocą systemu Looper przez układ pętli mocujących. Looper pozwala na niezależny ruch warstw odzieży i podnosi komfort w trakcie poruszania się w trudnym terenie. Zastępując tradycyjny zamek mocujący systemem Looper, osiągnięto znaczną poprawę termiki pełnego układu odzieży. Poduszka powietrzna z naturalnie ogrzanego powietrza pomiędzy warstwami to dodatkowa warstwa izolująca.


Thunder Thermo 2 Plus został skonstruowany tak, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie stawiane są odzieży przeznaczonej do polowania od wczesnej jesieni do późnej wiosny.


Kurtka Thunder Thermo 2 Plus :
- niezależne elementy kompletu
- szeroki zakres temperatur -25 st C do +15 st C pozwala na polowanie w prawie wszystkich sezonach
- system mocowania ocieplenia Looper
- tkanina z membraną Orttex i podklejane szwy
- lekkie i wydajne ocieplenie 3M Thinsulate
- system wentylacji Zephyr®
- praktyczny kaptur w systemie Flex® pozwala na nasłuchiwanie zwierzyny

 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  KURTKA THUNDER THERMO 2 BROWN PLUS TAGART

  KURTKA THUNDER THERMO 2 BROWN PLUS TAGART

  KURTKA THUNDER THERMO 2 BROWN PLUS TAGART ROZ.L

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Śledź nas na Facebooku