BROŃ KARABINEK BERGARA BMR STEEL 18"

15156

Nowy produkt

W magazynie

3 450,00 zł brutto

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Cechy produktu

Kaliber 22 LR
Masa 2700 g
Producent Bergara, Hiszpania
Pojemność magazynka 10 szt.
Długość lufy 457 mm
Kolba syntetyk

Więcej informacji

Karabin BMR (Bergara Micro Rifle) w kalibrze .22 LR to najnowsza konstrukcja zaprezentowana przez firmę Bergara. BERGARA BMR powstał w odpowiedzi na prośby spływające z rynku i w zamyśle miał być karabinem lekkim, składnym a jednocześnie zachowywać celność z jakiej znane są karabiny tego producenta. Wyposażony w matchową komorę Bergara BMR jest idealną opcją dla strzelców, którzy wymagają tego, co najlepsze w rozsądnym limicie budżetowym. Karabin zasilany jest z magazynków na 5 lub 10 sztuk amunicji w kalibrze .22 lr. BMR spełnia wymagania klasy basic NRL22.

Karabin Bergara BMR występuje w dwóch wersjach różniących się lufami oraz kolorem i wykończeniem. Lżejsza i łatwiejsza do noszenia w terenie wersja wyposażona jest w lufę wewnętrzną stalową otuloną osłoną wykonaną z włókna węglowego. Dzięki temu karabin jest lżejszy o 300 gram a sama lufa zachowuje tą samą sztywność co w wersji z lufą stalową. Dla osób preferujących klasyczne rozwiązania, proponujemy karabin z pełną stalową lufą. Producent rozszerzył również swoją ofertę o kalibry: .22LR, .17 HMR i .22 WMR
.
 

Hiszpańska Bergara jest jednym z dwóch głównych europejskich producentów luf. Ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania przy zachowaniu rozsądnej ceny. Po wielu latach produkcji wyłącznie luf, Bergara wprowadziła do swojej oferty kompletną broń sygnowaną swoim logotypem. Produkty z kraju BASKÓW charakteryzują się najwyższą jakością wykonania przy zachowaniu jednocześnie rozsądnej ceny. Każda jednostka produkowana jest wg. filozofii: sztucer ma być celny, starannie i dokładnie wykonany i mieścić się w przeciętnym budżecie. Dzięki temu dziś do wyboru mamy model BA13 będący bronią kulową łamaną (tzw. kipplauf) oraz sztucer powtarzalny B14. Oparty konstrukcyjnie o znany i sprawdzony system Remington m700.

GWINT 1/2X28


 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  BROŃ KARABINEK BERGARA BMR STEEL 18"

  BROŃ KARABINEK BERGARA BMR STEEL 18"

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku