Nowy BROŃ KARABINEK SAMOPOWT. B.A.D. WORKHORSE 14,5 Zobacz większe

BROŃ KARABINEK SAMOPOWT. B.A.D. WORKHORSE 14,5

14811

Nowy produkt

BROŃ KARABINEK SAMOPOWT. B.A.D. WORKHORSE 14,5

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

7 990,00 zł brutto

Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do sklepu.

Więcej informacji

Karabinek samopowtarzalny Battle Arms Development mod. Workhorse - P14,5 kal. 223 Rem/5,56x45 - lufa 14,5"

Battle Arms Development, Inc. (BATTLEARMS®) to czołowy amerykański producent broni palnej znany z innowacyjnych rozwiązań i stosowania nowoczesnej technologii. Założona w 2009 roku w Henderson w stanie Nevada w USA firma BATTLEARMS® przez ostatnie 13 lat zrewolucjonizowała platformę uzbrojenia M16/AR-15 od podstaw. Dzięki ponad 50 przyznanym patentom i dziesiątkom oczekujących na zatwierdzenie w Urzędzie Patentowym USA, BATTLEARMS® opracowuje broń o najwyższych  walorach użytkowych, a wartością dodaną, jest pomysłowość i dbałość o szczegóły w każdym produkcie. Firma nie produkuje broni na skalę masową co czyni z jej wyrobów dobrze dopracowane i spersonalizowane produkty, które można zgodnie w własnymi upodobaniami i potrzebami doposażać w coraz to nowsze i coraz bardziej wyrafinowane i przemyślane elementy wyposażenia które BATTLEARMS® wprowadza stale do sprzedaży.

Linia karabinków WORKHORSE® została zaprojektowana do intensywnego i niezawodnego użytkowania. Seria broni WORKHORSE® stanowi solidną podstawę do dalszej rozbudowy celem ich dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Istotne elementy broni zostały wykonane z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii z zachowaniem standardu mil-spec. Modele zostały wyposażone w kilka przemyślanych rozwiązań które zostały wymyślone i opatentowane przez firmę BATTLEARMS®. Jest to idealna broń do sportu, zadań służbowych lub sytuacjach ostatecznych do obrony miru domowego i ojczyzny.

Proponowana konfiguracja została zmodyfikowana specjalne pod nasze zamówienie i w kilku szczegółach różni się „in plus” od przedstawianej na stronie producenta. Przyjrzyjmy się dokładniej tej linii, a przekonacie się, że ta seria karabinów nie jest kolejnym zwykłym „AR-em”. Stanowi klasę samą w sobie, każdy WORKHORSE® jest wyposażony w liczne ulepszone komponenty BATTLEARMS®, takie jak regulowany przez użytkownika trójpozycyjny chwyt pistoletowy i najnowszy dwustronny bezpiecznik BAD-ASS®-PRO z możliwością wyboru przez użytkownika kąta działania 90o lub 60o, płynny, niklowany teflonowy spust, lekkie pływające łoże w systemie M-LOK, ulepszony zrzut magazynka, ulepszony zatrzask zamka, ergonomiczne piny dla łatwego demontażu bez użycia narzędzi, jednoczęściowy zatrzask magazynka.

W zestawie poza karabinkiem znajduje się:

- 1x magazynek,

- polimerowy case na broń,

- fragment Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki

- płyn otis all in one CLP,

- zestaw do czycznie Otis Patriot .223,

- kłódeczka do broni

- naszywka B.A.D.

- 2 x naklejka BAD i TOP GUN

 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  BROŃ KARABINEK SAMOPOWT. B.A.D. WORKHORSE 14,5

  BROŃ KARABINEK SAMOPOWT. B.A.D. WORKHORSE 14,5

  BROŃ KARABINEK SAMOPOWT. B.A.D. WORKHORSE 14,5

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku