PREPARAT GNP GUN CLEANER 300ML Zobacz większe

PREPARAT GNP GUN CLEANER 300ML

Nowe

W magazynie

39,90 zł

Opis

Super Nano GUN CLEANER to środek czyszczący, który szybko i łatwo usuwa węgiel, stary smar, miedź, ołów i cynk. Nie zawiera amoniaku. Jest niepalny. Ulega biodegradacji. Może być używany wewnątrz, ponieważ nie ma zapachu i nie wydziela toksycznych oparów. Spełnia wszystkie standardy przemysłowe w zakresie konserwacji broni strzeleckiej. Jest nieszkodliwy dla metalu, drewna, farb, lakierów, ceramiki, gumy oraz plastiku.

Pojemności: 300 ml

OBSZAR ZASTOSOWANIA

Super Nano GUN CLEANER ma zastosowanie do luf, kompensatorów, czoków, komór nabojowych, mechanizmów ryglowych, rur gazowych, suwadeł, zamków, iglic, pazurów wyciągu i każdej innej części broni wystawionej na działanie gazów prochowych.

WŁAŚCIWOŚCI

Dzięki doskonałym właściwościom czyszczącym i penetrującym:

  • Łatwo dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc.

  • Usuwa osady i zanieczyszczenie, które powstały w trakcie użytkowania.

  • Rozpuszcza złogi mosiądzu, niedopalony pył i proch.

  • Zalecany dla wszystkich rodzajów broni.

Funkcje

Od momentu kontaktu z powierzchnią, aktywne składniki środka czyszczącego wnikają w metalową powierzchnię i mikropęknięcia. Następuje oddzielenie zanieczyszczeń (węgiela, miedźi, ołówi, cynku itp), które następnie ulegają rozpuszczeniu. Po usunięciu brudu, już na czystej powierzchni pozostaje cienka warstwa oleju ochronnego . Broń zostaje zabezpieczona.

30 innych produktów w tej samej kategorii: