• Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

  • Banner

Sprzedaż wysyłkowa

Zamówiony w sklepie towar jest wysyłany zgodnie z wybraną wcześniej opcją dostawy. Koszt wysyłki uzależniony jest od formy płatności oraz wyboru opcji dostawy. Zamówienie za pobraniem jest wysyłane w przeciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia. W przypadku wybrania opcji przelewu towar jest wysyłany w przeciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania wpłaty lub w roboczym dniu następującym po otrzymaniu przelewu na konto. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka była wysyłana w tym samym dniu w którym zostało złożone zamówienie lub w tym samym dniu w którym opłata za towar zostanie zaksięgowana na naszym koncie

Rodzaje przesyłek:

  1. Odbiór osobisty w siedzibie firmy – ul. Wilanowska 65c, 51-206 Wrocław (pon-pt 10-18, so 10-14)
  2. Przesyłki za pośrednictwem Poczty-Polskiej (list polecony lub paczka; priorytetowe – przy przedpłacie na konto oraz pobraniowe)
  3. Paczka kurierska (zwykła przy przedpłacie na konto lub pobraniowa)

Paczki pakowane i zabezpieczane są solidnie w folię bąbelkową lub papier i zaklejane taśmą klejącą. W przypadku uszkodzenia paczki, radzimy odmówić przyjęcia paczki od kuriera lub odebrać paczkę na poczcie, gdzie można otworzyć paczkę przed odbiorem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapakowany towar nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Jeżeli zdarzy się, że otrzymany towar jest uszkodzony, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia dalszego postępowania wymiany towaru lub zwrotu.


Śledź nas na Facebooku